BLOCCS NA nogę KRÓTKI

Krótki ochraniacz gipsu na nogę

(Dorośli)

92,00zł


WSKAZANIA
Przed użyciem ochraniacza Bloccs proszę uważnie przeczytać poniższe instrukcje. Instrukcji tych należy przestrzegać, aby użycie ochraniacza Bloccs było bezpieczne, a wodoszczelna osłona skuteczna.
Decyzję o kąpieli, prysznicu lub wejściu do basenu podejmują Państwo na własne ryzyko dlatego sugerujemy zasięgnac opinii lekarza, aby upewnić się, że ta czynność nie wpłynie negatywnie na stan Państwa zdrowia.
ROZMIAR PRODUKTU WIELKOŚĆ MIERZONA
P6374  DOROSŁY
P6375/S  DZIECKO ( WIEK 1-3 )
P6375/M  DZIECKO ( WIEK 4-9 )
P6375/L  DZIECKO ( WIEK 10-14 )

OPIS

Jak nałożyć ochraniacz Bloccs
Ponieważ ochraniacz Bloccs jest wykonany z naturalnego lateksu, należy zdjąć ostrą biżuterię i uważać, aby nie przedziurawić lateksu paznokciami. Jeśli na  gipsie są jakiekolwiek ostre lub szorstkie krawędzie, należy je zasłonić taśmą klejącą bądź bandażem elastycznym, szczególnie gdy gips wykonany jest z włókna szklanego.
Aby ułatwić sobie nałożenie ochraniacza Bloccs, należy wywrócić górną połowę ochraniacza na zewnątrz, tak aby jego końcówka znalazła się na dole. Następnie nałożyć zwinięty na pół ochraniacz i powoli odwijać, aż końcówka znajdzie się na właściwym miejscu na górze, powyżej bandażu lub gipsu.
W celu usunięcia powietrza spod ochraniacz należy przesuwając ręce ku górze docisnąć ją do gipsu. Czynność powtarzać dopóki całe powietrze nie zostanie usunięte. Można również dokonać tego podczas kąpieli, stopniowo zanurzając nogę w wodzie. Kiedy ciśnienie wody wypchnie powietrze ku górze, należy wypuścić je delikatnie odciągając końcówkę ochraniacza od skóry.

Używanie ochraniacza Bloccs na nogę
Po zamoczeniu naturalny lateks może być śliski, dlatego podczas kąpieli sugerujemy użycie maty kąpielowej. Antypoślizgowa mata lub ręcznik powinny być umieszczone na podłodze przed wyjściem z kabiny prysznicowej lub wanny.


BLOCCS WODOODPORNY OCHRANIACZ NA GIPS LUB OPATRUNEK

Używanie ochraniacza Bloccs na basenie
Ochraniacze Bloccs zostały zaprojektowane z wykorzystaniem identycznego typu zamknięcia, jakie znajduje się w kombinezonach używanych do sportów wodnych. Zamknięcie to jest skuteczne przy delikatnym używaniu ochraniacza w basenie przez osobę, która wraca do zdrowia po kontuzji.
Używając Bloccs nie powinno się:• Pływać pod wodą,• Skakać do basenu ani nurkować,• Pływać szybko.
Przed użyciem Bloccs w basenie całe powietrze, które dostało się do wewnątrz, należy koniecznie wypuścić z ochraniacza Bloccs wyciskając je do góry w kierunku jego końcówki. Można to również zrobić poprzez stopniowe zanurzenie kończyny w wodzie; kiedy ciśnienie wody wypchnie powietrze ku górze, należy delikatnie odciągnąć końcówkę od skóry, tak aby wypuścić powietrze przed zanurzeniem.
Ponieważ mokry lateks może być śliski, nie należy chodzić wokół obrzeża basenu z nałożonym ochraniaczem Bloccs. Ochraniacz powinien zostać założony tuż przed wejściem do basenu i zdjęty natychmiast po jego opuszczeniu. Podczas wchodzenia lub wychodzenia z basenu, proszę mocno trzymać się poręczy drabinki basenowej.
Zaleca się, aby ochraniacz Bloccs był używany jednorazowo maksymalnie do 30 minut. Gips należy regularnie sprawdzać, aby upewnić się, czy zamknięcie pozostało szczelne. W związku z tym, iż w basenie ochraniacz jest chłodzony przez wodę, może być noszony dłużej niż przez 30 minut, pod warunkiem, że nie wywołuje uczucia dyskomfortu, nie jest za ciasny i regularnie sprawdza się, czy pozostaje wodoodporny.
Instrukcja mycia ochraniacza Bloccs
Ochraniacz Bloccs może być myty w ciepłej wodzie, po czym powinien być starannie wysuszony od wewnątrz i na zewnątrz. Posypanie wnętrza ochraniacza talkiem sprawi, że będzie on łatwiejszy do nałożenia. Ochraniacza nie należy odwirowywać w pralce ani suszyć na kaloryferze.Sposób przechowywania
Ochraniacz Bloccs powinien wytrzymać około czterech tygodni normalnego użytkowania. Ochraniacz należy przechowywać w temperaturze poniżej 26 stopni C i z dala od urządzeń emitujących ciepło. W bardzo niskich temperaturach ochraniacz może się stać sztywny, nie jest to jednak trwały efekt i ustępuje po odzyskaniu właściwej temperatury. Należy unikać przechowywania ochraniacza w miejscach wilgotnych oraz długotrwałego wystawiania go na światło, w szczególności bezpośrednie światło słońca i sztuczne światło o wysokiej zawartości promieni ultrafioletowych. Należy unikać kontaktu ochraniacza z miedzią i stopami miedzi. Trzymać z dala od otwartego płomienia. Unikać kontaktu z rozpuszczalnikami, olejami i smarami.
Klienci, którzy oglądali ten produkt, oglądali także:

    Brak produktów do wyświetlenia.

Newsletter

© 2011 Orteo.pl Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: Haust Realizacja: NetArch